Nieskończone możliwości dzięki tabliczkom emaliowanym

Zainspiruj się i rzuć nam wyzwanie!

Prawdziwe złoto i srebro

Emalia to mieszanka tlenków metali i szkła. Możemy również mieszać ze szkłem prawdziwe złoto i srebro (platynę), aby uzyskać dodatkowy efekt luksusu.

Cena jest uzależniona od aktualnych cen złota, do niektórych znaków używamy do 5 gramów złota.

Dla osób z ograniczonym budżetem oferujemy również „nieprawdziwe” złoto, które daje doskonały efekt w niższej cenie.

Sitodruk ceramiczny

Większość naszych szyldów wykonywana jest ręcznie za pomocą szablonów, jednak nie wszystkie drobne szczegóły można wykonać w ten sposób.

Aby uzyskać fotorealistyczne wydruki wykonujemy na nich sitodruk.

Nadaj znakowi kształt swojego logo

Pracujemy bez ograniczeń i w sposób kreatywny dlatego jesteśmy w stanie wymyślić i wykonać dowolny kształt lub rozmiar tabliczki, uwielbiamy tworzyć dla Ciebie wyjątkowe projekty.

 

Termometry i zegary

Szukasz wyjątkowego sposobu, aby nadać swoim emaliowanym znakom trochę więcej funkcjonalności? Co powiesz na emaliowany zegar. Podobnie jak w przypadku naszych tabliczek emaliowanych, produkujemy również termometry i zegary zgodnie z Twoim życzeniem. Możemy wyprodukować nawet 1 sztukę specjalnie dla Ciebie.

Nasze mechanizmy zegarowe i kapilary (szklane rurki) są zarówno produkcji niemieckiej, jak i zatwierdzone przez UE. Kapilary nie zawierają rtęci i są bezpieczne dla środowiska.

Pakowanie i wysyłanie znaków

Jesteśmy w stanie stworzyć paczkę, która idealnie pasuje do Twoich emaliowanych znaków, dzięki czemu jest dotrze do Ciebie bez uszkodzeń.

Pakowanie i wysyłanie znaków

Autentyczne szablonowe tabliczki emaliowane

Grube warstwy emalii na znakach wykonane są techniką szablonową. Technika ta pochodzi z końca XVIII wieku i pozostaje niezmieniona do dziś. Nakładanie warstwy koloru na warstwę koloru odbywa się ręcznie.

Uczymy tej techniki nowe pokolenie, utrzymując to piękne rzemiosło przy życiu.

Znaki emaliowane są malowane i wypalane w temperaturze około 800°C.